środa, 17 kwietnia 2013

Midnight the party won't stop

Dzień minął szybko i spokojnie, co prawda miałam dzisiaj 8 lekcji, ale na szóstej zabrakło internetu i nauczyciele nie mieli jak wejść na dziennik elektroniczny, więc powiedziałam papa szkoło! Tego dnia odpocznę. Słoneczna pogoda sprzyja  zarówno nowym, jaki i starym znajomością. Miło jest poznać nowych przyjaciół. Dobrze jest też mieć czas dla starych znajomych. Teraz nadchodzi właśnie ten okres! Uwielbiam otaczać się osobami, którym mogę zaufać oraz takimi, którzy podzielają moje zainteresowania i potrafią rozbawić do łez. Do testów zostało 5 dni, do wakacji również niewiele. Jestem pozytywnie nastawiona, już od długiego czasu nie czułam się tak dobrze! Ćwiczenia A6W idą zgodnie z planem. Nie mam na co narzekać :) 


przepraszam za jakość :)

Pamiętacie jeszcze może tą piosenkę? Ma kilka dobrych lat


Jakoś mi się zebrało na związane z nią wspomnienia.

2 komentarze:

  1. Hej ;) w końcu zrobiłam zdjęcie mojej henny na brwiach, miałyśmy pierwsze zajęcia z henny i jeśli będziesz miała czas to zerknij do mnie i oceń czy nie wyglądam dziwacznie :D
    A po za tym chce dowiedzieć się czy masz jakiej typy filmów, które pojawią się w 2013 roku, bo zrobiłam małą listę, ale może Ty masz jakiś dobry film, na który warto pójść ;)
    Zapraszam do mnie na nowy wpisik: ilonastejbach.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze!
W miarę możliwości odwdzięczam się za każdy z nich.
Na pytania odpowiadam pod komentarzem :)
Jeśli podoba Ci się mój blog zaobserwuj go. Istnieje szansa, że odwdzięczę się tym samym!
Pozdrawiam Claudia <3